Import JPK

Importuj pliki JPK_FA do Symfonii Finanse i Księgowość

Program zintegrowany z Symfonią do importowania plików JPK_FA dla Twojego biura rachunkowego. Dostępny bezpłatnie z limitem do 50 dokumentów w pliku JPK_FA.
Wersja programu: 2020.5
Wspierana wersja Symfonii: 2020.5, 2021, 2021.1
Licencja: bezpłatna

Dowiedz się więcej o Exodus JPK

Intuiti Exodus™ Import JPK to oprogramowanie w pełni zintegrowane z systemem Sage Symfonia 50cloud/ERP Finanse i Księgowość wspomagający pracę biur rachunkowych poprzez szybki import dokumentów sprzedaży bezpośrednio z plików JPK_FA. Wspiera urzędowy format plików JPK_FA(3) – sprzedaż.

Importuj JPK

Jak zacząć import?

Etap 1 – Poproś swojego Klienta o plik JPK_FA z programu sprzedażowego
Etap 2 – Zaimportuj otrzymany plik JPK_FA do aplikacji Exodus Import JPK
Etap 3 – Zapisz dokumenty sprzedaży w Symfonii Finanse i Księgowość

Pełna integracja z Sage

Program współpracuje z systemem Sage Symfonia 50c/ERP Finanse
i Księgowość. Łączy się bezpośrednio do baz danych Symfonii za pośrednictwem obiektów integracji. Importowane dokumenty zostaną umieszczone w buforze w wybranym przez Ciebie roku obrachunkowym, typie dokumentów czy rejestrze VAT sprzedaży.

Dekretacja zapisów

Exodus Import JPK wyposażony jest w edytor schematów księgowań. Każda pozycja dokumentu może mieć przypisany odrębny schemat księgowania, który możesz ustalić odrębnie dla dowolnej frazy pozycji dokumentu. Dzięki temu możesz wyróżnić np. konto księgowania przychodów w zależności od treści pozycji w dokumencie.

Integracja kontrahentów

Integracja kontrahentów z danymi w Symfonii następuje automatycznie na podstawie numerów NIP kontrahentów występujących w pliku JPK. Kontrahenci, którzy nie występują w kartotece kontrahentów stałych, będą automatycznie dodani do bazy podczas importu dokumentów.

Cennik i limity
importowanych dokumentów

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać jeden z poniższych wariantów licencyjnych:

Zaufali nam

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami mailowo

Szybki kontakt!
+
Wyślij!