tel. : (61) 307 40 00 biuro@intuiti.pl Znalezione obrazy dla zapytania teamviewer icoPomoc zdalna
 

SYSTEMY SAGE SYMFONIA

SAGE SYMFONIA ERP

SAGE SYMFONIA ERP

Oczekujesz więcej od systemu ? jesteś już większy i chcesz mieć pełne panowanie nad obszarami w organizacji ? System ERP to kierunek, który prowadzi do sukcesu.

SAGE SYMFONIA

SAGE SYMFONIA

Otwierasz spółkę lub przechodzisz na pełną księgowość ? Chcesz panować nad finansami swojej firmy? Nie ma lepszego wyboru.

SAGE SYMFONIA START

SAGE SYMFONIA START

Rozpoczynasz przygodę we "Własnym Garnuszku" ? To oprogramowanie jest dla Ciebie.

Efektywnie i bezpiecznie zarządzaj płacami i danymi kadrowymiProgram Sage Kadry i Płace - One Payroll to skalowalna aplikacja wspomagająca zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Obsługuje wszystkie procesy kadrowe i płacowe. Program jest aktualizowany na bieżąco, więc użytkownik ma pewność, że jego działania są zawsze zgodne z aktualnym stanem prawnym. Program obsługuje nie tylko aktualne przepisy, ale także większość wyjątków. Intuicyjnie i bezproblemowo tworzy i generuje wymagane prawem raporty i zestawienia dla urzędów i instytucji.

Program rośnie wraz z przedsiębiorstwem oferując nowe funkcjonalności potrzebne rozwijającej się firmie.

Intuicyjne prowadzenie uproszczonej księgowości wraz z rozliczeniem wynagrodzeń

 

Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowść przeznaczony do prowadzenia każdej formy uproszczonej księgowości. Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności o moduł Płace, będziesz mieć możliwość rozliczania płac zatrudnionym pracownikom. Automatyzuje podstawowe czynności, dzięki czemu poprawia efektywność codziennych działań. Bieżące aktualizacje programu dostępne w abonamencie zapewnią firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Kupując Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowść w formie subskrypcji w cenie zakupu otrzymasz dodatkowo:

 

  • pakiet e-Box, który składa się z aplikacji e-Dokumenty i e-Deklaracje, zapewniając obsługę e-deklaracji, e-faktur oraz e-przelewów;
  • Raporty graficzne, które pozwalają tworzyć dowolne, czytelne wykresy i prezentować w prosty sposób potrzebne dane. 

 

Do oprogramowania Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość dodawana wydawania jest licencja Pervasive 12. 

Pełna kontrola nad posiadanym majątkiem

 

Sage Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe zapewni Twojej firmie szybką ewidencję i amortyzację środków trwałych. Ułatwi kontrolę nad majątkiem przedsiębiorstwa oraz zautomatyzuje wiele czynności. Szeroki wybór zestawień usprawni analizowanie i raportowanie posiadanych zasobów.

Program Sage Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe umożliwia wysyłanie do programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość wyników operacji związanych z użytkowaniem środków trwałych w firmie. Mogą one być następnie wykorzystane do rejestracji procesu użytkowania środków trwałych w dokumentacji finansowo-księgowej.

Do programu Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe wydawana jest licencja Pervasive 12. 

Skuteczny sposób na zwiększenie efektywności działań handlowych

 

Sage Symfonia 2.0 Handel wspomaga sprzedaż w firmie. Występuje w dwóch wersjach: 

  • w wersji Sprzedaż – nie posiada obsługi magazynu
  • w wersji Sprzedaż z magazynem – posiada obsługę magazynu

 

Przygotowany dla firm handlowych i usługowych, rozliczających się pełną księgowością. Umożliwia elastyczne prowadzenie polityki sprzedaży wraz z systemami rabatowymi, także w firmach wielooddziałowych. Dzięki zestawowi raportów oraz zestawień magazynowych i handlowych, wspiera szybki dostęp do informacji.

Do programu Sage Symfonia 2.0 Handel wydawana jest licencja Pervasive 12. 

Sage Symfonia 2.0 – sprawdzony system do obsługi pełnej księgowości

 

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość będzie wsparciem w prowadzeniu pełnej księgowości w Twojej firmie. Zapewni bezpieczeństwo i komfort codziennej pracy. Ułatwi realizowanie wymaganych operacji księgowych oraz bieżącą kontrolę zobowiązań i należności. Intuicyjna obsługa umożliwi szybki dostęp do potrzebnych informacji.

Dzięki współpracy z serwisem miedzyfirmami.pl masz zapewnioną integrację procesów biznesowych w zakresie księgowania e-faktur i ich wymiany z kontrahentami.

Do programu Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość wydawana jest licencja Pervasive 12. 

Rozpoczynasz przygodę we "Własnym Garnuszku" ? To oprogramowanie jest dla Ciebie.

Otwierasz spółkę lub przechodzisz na pełną księgowość ? Chcesz panować nad finansami swojej firmy? Nie ma lepszego wyboru.

Oczekujesz więcej od systemu ? jesteś już większy i chcesz mieć pełne panowanie nad obszarami w organizacji ? System ERP to kierunek, który prowadzi do sukcesu.